Klik hier om te zoeken

Dunlop Mutant
120/70 ZR17 58W

Verander deze afmeting
Prijs per stuk 119,49
Kenmerk : M+S, Voorband Categorie : Sport / Touring 4.5 /5 (3 reviews) voorraad

Gratis levering vanaf 72u

Beste prijs Beschikbare voorraad Veilig betalen

Dunlop Mutant 120/70 ZR17 58W M+S, Voorband

Product kan afwijken van foto

De Dunlop Mutant cross-over motorfietsband kan worden gemonteerd op sport-tourers, aanhangers en scramblers. Deze veelzijdige en M+S gemarkeerde band heeft het DNA van regen-, supermoto- en trailbanden en optimaliseert de grip in alle omstandigheden.

reviews
Montage

3 klantopmerkingen

4.5 op 5 sterren

Levensduur 3.5 /5
Nat wegdek 3.5 /5
Droog wegdek 5.0 /5
Comfort 5.0 /5
Kwaliteit / prijs 4.0 /5
Stabiliteit 5.0 /5
Geluid 5.0 /5
Opwarmperiode 5.0 /5

Mening van gebruikers

Wij informeren u dat de op de website geplaatste opmerkingen onderhevig zijn aan controle. De opmerkingen worden alleen op chronologische volgorde geklasseerd.


- husqvarna vitpilen 701 - Weg - Sportief - 5500 km

superstabiel op snelheid, veel eigendemping op oneffen ondergrond, prima grip op droog wegdek, grind en zand, NIET op gras of dikke modder. voorband prima op nat wegdek en aquaplaning is ook geen issue MAAR achterband slipt snel door bij accelereren in de regen.nog voor ik half gas geef of toerentallen maak met mn schamele 74pk, en ik heb de afgelopen jaren toch zo een 5 tal verschillende banden gehad dus ik weet wat kan en niet kan.Stuurt ook behoorlijk lui zn bochten in, moet aanzienelijk harder duwen dan met de setjes michelin pilot power 2CT's of de battlax s21 die ervoor oplagen. algemeen wel heel tevreden. achterbandje is zga op na 5500 km maar ik rem en accellereer altijd erg hard (niet zozeer hoge snelheden).


- husqvarna vitpilen 701 - Weg - Sportief - 2500 km

superstabiel op snelheid, veel eigendemping op oneffen ondergrond, prima grip op droog wegdek, grind en zand, NIET op gras. voorband prima op nat wegdek en aquaplaning is ook geen issue MAAR achterband slipt verschrikkelijk snel door bij accelereren in de regen.nog voor ik half gas geef of toerentallen maak met mn schamele 74pk, en ik heb de afgelopen jaren toch zo een 5 tal verschillende banden gehad dus ik weet wat kan en niet kan.Stuurt ook behoorlijk lui zn bochten in maar mijn vorige michelin pilot power 2ct was dan weer uiterst scherp dus dat is subjectief.

Beoordeel deze band

Om uw mening te geven over de Dunlop Mutant, dient u zich in te loggen door hier te klikken.