Bedoeld voor SUV's, de Fulda Kristall Control SUV band met Snow Catcher technologie. De centrale groeven voeren sneeuw af, wat zorgt voor sterke tractie en uitstekende controle, zelfs in winterse omstandigheden. De blokken zijn versterkt met Bubble Blade 3D-technologie voor uitstekende prestaties op droog of nat wegdek.
Hoge kilometercapaciteit dankzij het platte en brede profielontwerp.
Door het loopvlak te verstevigen, zorgen de richels tussen de centrale blokken ervoor dat SUV's perfect stabiel zijn op droge wegen.
Vermindering van het brandstofverbruik gegarandeerd door controle van energiedissipatie.
Uitgerust met rechte groeven bovenop het loopvlak in combinatie met de Bubble Blade 3D-technologie, kan er meer rubber worden gebruikt en worden de blokken versterkt om de bestuurder een betere controle en uitstekende prestaties op droge wegen in het winterseizoen te bieden.
Uitgerust met centrale groeven die de sneeuw vangen naarmate de band rolt, zorgt deze voor een perfecte tractie en uitstekende controle, zelfs op sterk besneeuwde wegen.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Uitstekende service, korte levertijden!! Betrouwbaar bedrijf, banden van topkwaliteit, absoluut aan te raden.
De banden werden snel geleverd. Ze kwamen goed verpakt en in perfecte staat bij mij aan. Ze maken optisch een uitstekende indruk. Meer ervaar ik pas in het late najaar/winter, omdat het winterbanden zijn. Tot nu toe ben ik zeer tevreden.
Zeer goede en betaalbare banden. Voorheen had ik Hankook en Kumho, maar deze gaan langer mee.
Zeer snelle levering, alles prima!
Het is te vroeg om een oordeel te vellen; ik wacht op sneeuw om een idee te krijgen van de effectiviteit van de banden.
Ze zijn net aangekomen en wat me opviel en wat ik niet prettig vind, is dat de lamellen niet zigzag lopen zoals bij alle winterbanden, maar alleen rechte sneden hebben, alsof ze met een mes zijn gemaakt.
Alles prima
Geen
Ik kon de band slechts kort testen, maar hij presteerde perfect op de sneeuw
Tweede aankoop van dit FULDA-merk en zeer tevreden met de prijs-kwaliteitverhouding en grip op sneeuw en nat wegdek, evenals op de snelweg, omdat de andere bekendere merken hun prijzen aanzienlijk hebben verhoogd en dit een eerlijke terugkeer is voor dit merk.