De Kleber Dynaxer HP5 onderscheidt zich door een speciaal ontworpen ontwerp om de prestaties op nat wegdek te verbeteren. Het ontwerp zorgt voor een efficiënte afvoer van water, waardoor de remweg met ongeveer 1,6 meter wordt verkort bij regen.
Dit profiel biedt ook een verhoogde duurzaamheid, wat zich vertaalt in een langere levensduur, en biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding dankzij een geoptimaliseerd brandstofverbruik en verbeterde prestaties per kilometer.
De Kleber Dynaxer HP5-band profiteert van een langere levensduur, met een gemiddelde verbetering van de slijtage van 5% ten opzichte van de vorige generatie. De hogere kilometrage, in combinatie met een lager brandstofverbruik, draagt bij aan een bijzonder evenwichtige prijs-kwaliteitverhouding over de gebruiksduur.
De Dynaxer HP5 is uitgerust met een slijtage-indicator die in het loopvlak is geïntegreerd, waardoor de staat ervan in de loop van de tijd eenvoudiger te volgen is. Het dynamische ontwerp is opnieuw vormgegeven om een moderne uitstraling te combineren met een bijdrage aan de veiligheid tijdens het rijden.
Deze band biedt volgens interne tests een verbetering van meer dan 5% in remmen op nat wegdek ten opzichte van de vorige generatie. Deze evolutie maakt het mogelijk om de remweg bij regen met ongeveer 1,6 meter te verkorten. Deze prestatie wordt mogelijk gemaakt door een herzien ontwerp, dat zorgt voor een efficiëntere waterafvoer en een beter contact met het natte wegdek.