De Kumho Ecowing ES31 is een zomerband voor personenauto’s, ontworpen als de directe opvolger van de Kumho Ecowing ES01 KH27. Hij richt zich vooral op compacte sedans en stadsauto’s die op zoek zijn naar een balans tussen efficiëntie, veiligheid en rijcomfort.
Het ontwerp is gebaseerd op een technologie die is geoptimaliseerd voor eco-rijden, met een lage rolweerstand die helpt het brandstofverbruik te verlagen en de kilometrage te verbeteren. Het bandenprofiel draagt ook bij aan een hogere duurzaamheid en een gelijkmatigere slijtage.
Het loopvlakpatroon bevat vier brede centrale en laterale groeven, waardoor water efficiënt wordt afgevoerd. Deze opbouw verbetert de grip en tractie op nat wegdek, terwijl het risico op aquaplaning wordt beperkt. De wegligging blijft stabiel op zowel droge als natte wegen.
De Kumho Ecowing ES31 onderscheidt zich ook door zijn akoestisch comfort. Het asymmetrische profiel helpt het rolgeluid te verminderen, voor een stillere en aangenamere rit in het dagelijks gebruik.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Snelle levering, de hele tijd op de hoogte gehouden van waar het pakket is en vooral een zeer goede prijs. Van mij een 10. Ik blijf hier kopen en zal het anderen aanbevelen.
Kuhmo blijft voor mij de beste band qua prijs-kwaliteitverhouding. Ik zit al meer dan 35 jaar in de autobranche.
Ik heb 4 banden gekocht voor de Fiesta van mijn vrouw; ik zou zeggen: uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, vers uit het magazijn, wat niet onbelangrijk is. Snelle levering. Bedankt GRIP500!!!
Goede prijs-kwaliteitverhouding
Goed product
Goede prijs-kwaliteitverhouding
Een topmerk, al zeer gewaardeerd en bekend. Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding.
Zeer goede band. Ik ben gewend aan banden zoals Michelin en Bridgestone, maar dit is echt een goed merk. Ik ben aangenaam verrast door de grip op nat wegdek, de wegligging en het verbruik. Ik raad hem aan!
Ik raad het aan.
Zeer goede banden, ik heb ze ongeveer 100.000 km geleden gekocht. Goede wegligging, goede levensduur.