De NS-2R van Nankang is een band voor hoge prestaties bij sportieve rijstijl. Het moderne design zorgt voor maximale veiligheid en een optimale manoeuvreerbaarheid, zelfs bij hoge snelheid. Zwak punt: de licht verhoogde remafstand op nat wegdek.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
230 km op het circuit in sportief tempo. Perfect voor een beginner als ik en voor gebruik op de openbare weg.
Gebruik op afgesloten weg, droog weer. Zeer goed weggedrag met zeer veel grip. Wordt vrij snel warm.
De keuze voor trackdays. Zeer goede eigenschappen op droog wegdek. Plakt, smeert niet en geeft duidelijke feedback aan de bestuurder. Kan meer aan dan de 400 kg-combinatie.
De beste budget-semi-slicks die je voor weinig geld kunt kopen. Ze zijn vrij luid vanaf 80 km/u, maar verder heb ik niets te klagen.
Echt hele goede banden, ik raad ze aan. Ik weet het nog niet op de lange termijn, maar ze liggen behoorlijk goed op de weg.
Ik rijd nu een maand met deze banden en ze bevallen uitstekend! Hiervoor had ik Michelin PS4 banden. De Nankangs hebben beduidend meer grip op droog wegdek en blijven die grip ook langer houden. De auto stuurt ook directer in. Alsof je op rails rijd! Voor alledaags gebruik zijn ze geschikter dan ik had verwacht. Brandstofverbruik ligt iets hoger en je hebt ook wat meer afrolgeluid, maar het is niet storend en blijft binnen aanvaardbare grenzen. Verder heb ik tijdens een fikse regenbui ervaren dat ze ook op nat wegwek bijzonder veel grip hebben voor een semi-slick. Wel belangrijk dat ze dan op temperatuur zijn, met koude banden op nat wegdek heb je in het begin minder grip dan een normale zomerband, maar het is niet alsof je op ijs rijd.
Ik heb de banden even snel uitgeprobeerd. Ze voelden geweldig aan voor de korte afstand. Ik kan niet wachten om ze op het circuit te testen.
Goede grip voor een goede prijs :)
Wat mij betreft ben ik tevreden; het werkte voor mijn rijden op het circuit (beginner) 👍
Band voor het eerst gebruikt, goede grip.