Klik op een rij om de beoordelingen te filteren.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Alles past heel goed.
Voor de tweede keer gekocht. Prima band voor terreinwerk, voldoet ook voor normaal weggebruik. Stevige band die niet zomaar stukgaat.
Ik heb deze band besteld, omdat we hier in de Corbières veel stenen hebben.
Zeer goede offroadband, met een betere levensduur dan sommige 50/50-banden en goede grip op de weg. Op nat wegdek blijven het echter offroadbanden... dus rustig aan met het gas en bij het remmen.
Alles is prima verlopen en de levering was snel.
Deze band rijdt geweldig op de weg. Motor: Yamaha Ténéré. Geen trillingen geconstateerd. In terrein nog niet geprobeerd, maar dat zal ongetwijfeld ook super gaan gezien de noppen die erop zitten.
Bestelling en levering verliepen probleemloos. De kwaliteit van de banden is in orde.
Werkt op de allroad (T7, Tuareg 660) zeer goed in zand, op stenen/grind en houdt ook stand op langere snelwegetappes. De zijdelingse grip op nat gras is echter niet optimaal, ondanks de grove noppen. Het stijvere karkas van de Dakar-versie beschermt met name tubeless velgen.
Niets op aan te merken, snelle en conforme levering.
Alles is perfect.