"All Terrain" band met een agressief profiel, de Vigorous AT-606 heeft een brede voetafdruk die hem stabiel maakt in alle situaties. Het loopvlakpatroon bestaat uit grote blokken met verschillende vormen, gescheiden door brede groeven, die de band een zeer goede tractiecapaciteit off-road en een verbeterd zelfreinigend vermogen geven. De gestreepte zijwanden voegen stabiliteit en grip toe. Een all-terrain band gemarkeerd voor off-road, geschikt voor 4x4's, pickups en lichte bestelwagens.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Ik had de AT 601 en was zeer tevreden. Ze glijden een beetje in de regen, vooral wanneer ze aan het einde van hun levensduur komen. Ik heb opnieuw hetzelfde merk genomen: de zijwanden zijn versterkt en ze lijken nog effectiever off-road. Afwachten op de lange termijn. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
Zeer tevreden over de service en het product
Bestelling verwerkt en snel verzonden. Zeer goed bedrijf. Zeer goed. Met vriendelijke groet.
Goede band op nat wegdek, goede wegligging bij normaal rijden.
50 km per dag
Keurige prijs en levering, deze banden al eerder besteld en voor de prijs een goede band.
Gaat voorlopig wel, maar het glijdt op natte wegen met bladeren.
goede prijs-kwaliteitverhouding, gemakkelijk te monteren, afwachten hoe het op lange termijn presteert
Ik zie geen significant verschil in vergelijking met duurdere merken. Ik nam de goedkoopste en besloot het te proberen. Ik ben zeer tevreden!
Zeer goede band. Geen overdreven contragewichten bij het balanceren. Zacht rubber met zeer veel grip. Oogt mooi en aggressief onder een 4x4.